Výhradní importér německých stavebních materiálů hahne a KÖSTER

Jsme hlavní distributoři kompletního sortimentu německých značek HAHNE a KÖSTER pro trh v ČR a specialisté na hydroizolace.

Nabízíme materiály a systémová řešení pro hydroizolace základů, sklepů, sanaci vlhkého zdiva, systémy pro balkony a terasy, hydroizolace plochých střecha a ochranu průmyslových podlah Zajišťujeme odborné realizace, technický servis, školení, poradenství a dodávky materiálů a systémů německých značek HAHNE (tradice značky již od roku 1926) a KÖSTER (tradice od roku 1982). Dále nabízíme balkonové profily zn. RENOPLAST, stavební elektrické nářadí EIBENSTOCK.

Firma BAUPROTECT s.r.o. je hlavní distributor německých značek HAHNE a KÖSTER pro ČR a byla založena v roce 2013. Hlavním vaším kontaktem je většinou přímo zakladatel firmy Vít Valvoda, který tak navázal na své již téměř dvacetileté zkušenosti se stavebnictvím a stavební chemií.

Díky vysoké specializaci kombinované se silnou orientací na konkrétní požadavky zákazníka přinášíme řešení mnoha problematických otázek spojených se stavebnictvím a s ním související problematikou.

Značky HAHNE a KÖSTER se specializují na vývoj, výrobu, dodávky a poradenství týkající se stavební chemie, která nachází uplatnění v širokém spektru staveb. V sortimentu máme výrobky, které se dají využít již od základových prací pod zemí, přes práce v interiérech a exteriérech během výstavbypo složitá řešení týkající se střech. Postupem času v rámci zkvalitnění servisu pro zákazníky byla naše specializace rozšířena o distribuci balkonových profilů značky RENOPLAST, speciálního stavebního nářadí EIBENSTOCK a také VOGT.